Spoločnosť KORA BELLA STYLE s.r.o., Brhlovce č. 139, Brhlovce, 93502, IČO: 36 733 466,  DIČ: SK2022321752, e-mail: info@korrabellastyle.sk, vydáva tieto prepravné podmienky:

Cenník dopravy

Cena za doprava tovaru (vína) je stanovená paušálne vo výške 6 eur s DPH pri každej objednávke v rámci Slovenskej republiky. Počet objednaných kusov tovarov nemá na cenu za dopravu vplyv.

Dodacia lehota

Tovar, ktorý je skladom sa spravidla expeduje na druhý pracovný deň po obdržaní objednávky (skladom je všetok tovar uvedený v e-shope, avšak v obmedzenom množstve). Zmluvný prepravca deklaruje dodaciu dobu 1 pracovný deň. V prípade spôsobu platby dobierkou plynie dodacia lehota dňom obdržania objednávky.

V prípade spôsobu platby prevodom z účtu plynie dodacia lehota dňom pripísania plnej sumy na účet predávajúceho.

Maximálna doba expedície tovaru je 14 pracovných dní. V prípade možných komplikácií (napr. objednané víno nie je skladom a je dopredané aj u výrobcu alebo sa predpokladá dlhšia čakacia doba na nafľaškovanie) vás bude kontaktovať náš pracovník za účelom zmeny alebo storna objednávky.

Preprava tovaru

Preprava objednaného tovaru sa realizuje v zmysle zasielateľských a prepravných podmienok zmluvnej kuriérskej spoločnosti. Váš tovar je počas prepravy chránený proti nárazom a poškodeniu špeciálnym kartónovým obalom a bublinkovou fóliou. V cene dopravy je zahrnutý prepravný obal, poistenie vášho tovaru a dva pokusy o doručenie tovaru. Poplatky za doručenie sú zahrnuté do konečnej ceny objednávky.

Doručenie zásielky s objednaným tovarom je potvrdené podpisom kupujúceho na súpiske rozvozu zmluvnej kuriérskej spoločnosti. Ak nie je možné zásielku pri prvom pokuse o doručenie dodať, zanechá o tom doručovateľ príjemcovi písomné oznámenie. Doručovateľ sa potom pokúsi o opätovné doručenie zásielky nasledujúci pracovný deň. Pri preberaní zásielky si dobre skontrolujte jej stav, ak javí balík známky poškodenia (zdeformovaný tvar, pretekajúci obsah), tak ju nepreberajte a vypíšte reklamačný list s pracovníkom kuriérskej spoločnosti. V prípade, že balík preberiete a potvrdíte to svojím podpisom je ďalšia reklamácia u prepravcu nemožná a zásielka sa považuje za doručenú.

Doručenie v rámci Európskej únie

Poskytujeme prepravu aj v rámci Európskej únie, ale vzhľadom na rozdielne prepravné náklady, riešime cenu prepravy individuálne podľa hmotnosti zásielky.